Akıllı Yat Çözümleri

Marin Uygulamaları

Akıllı Evlerde kontrol edebildiğimiz pek çok şeyi ve daha fazlasını artık Akıllı Yat olarak mega yat ve teknelerinizde de yapabilirsiniz.

Şimdi, size özel bir deneyim olarak su üstünde konfor, lüks ve eğlenceyi yaşatan otomasyon sistemimizin özelliklerini sıralayalım. Gerisi sizi hayal gücünüze kalmış!

Aydınlatma ve İklim Kontrolü

Siz lüks akıllı yatınıza gitmeden önce aktif olan ışıklar çalışmaya başlayan ısıtma sistemi sayesinde enerjiden tasarruf sağlanır. Yatın dış ışıklarını otomatik kontrol ile mürettebatınızın güvenliği sağlanır. Kabinlerin iç sıcaklığı termostat ile sağlanır. TV veya dokunmatik panellere GPS ve navigasyon bilgilerini aktarıp, varış noktasına kalan mesafeyi ve koordinatlarını hem kendiniz hem de yatınızda ağırladığınız misafirlerinizle paylaşabilirsiniz.

Işıklar günün belirli zamanlarına göre otomatik olarak açılabilir, kapatılabilir ve kısılabilir. Panjurlar havanın durumuna veya güneşin doğup batmasına göre otomatik olarak açılıp kapanarak kabin içine en uygun gün ışığı sağlanır. Farklı kaynaklardaki ses ve görüntü arşivleri, tek bir ortamdan yönetilebilir ve yatın istenen bir odasında oynatılabilir.

Akıllı Yat Referanslarımız

Geçmişte tamamladığımız harika projelerimize göz atabilir ve benzer projelere imza atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Smart Home Ürünlerimiz

Aşağıda gördüğünüz Akıllı Ev Sistemleri ürünlerimiz lüks mega yat ve teknenizin kalitesini, konfor ve rahatlığını en üst düzeye çıkaracak.

Akıllı Yat Projenize Başlayalım!

Sizin de Akıllı Ev Çözümlerimizi uygulamak istediğiniz lüks bir mega yatınız veya tekneniz varsa, ondan alacağınız keyfi katlamak ister misiniz? Eksiksiz, modern ve lüks bir proje için bizimle iletişime geçin ve fiyat teklifi alın!