Akıllı Ofis Çözümleri

Control4 olarak; Akıllı Ofis Sistemleri ile işlerinizi bir birinden ayırt ederek çözümü basit problemlerle uğraşmadan bir adım öne çıkabilmeniz için çözümler üretiyoruz. Bir işletme sahibi veya yöneticisi olarak endişelendiğiniz birçok sorununuz olur. Control4, size rekabet üstünlüğü sağlamak için ofis işlemlerinizi verimli hale getirir.

Toplantı Odası

Teknoloji, her toplantı ve sunuma göre zamanla gelişiyor. Her şeyin düzgün yönetilmesinde zorluk yaşanabiliyor. Control4 size bu konuda yardımcı olabilir. Tek tıkla ışıkları sunuma uygun olarak kısabilir, ekranı indirebilir ve görüntülü konferansı başlatabilirsiniz. Yetenekli konferans ile saha dışında çalışan personeli görüşmelere kolayca ekleyebilir ve konferansı basit ara yüz ile çok pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ofisinizde ekranlar, ses, aydınlatma ve iklimlendirmeyi programlayarak müşterilerinize harika bir karşılama yapabilirsiniz. Tek tıkla ışıklar açılır, oda sıcaklığı düzenlenir, müzik ve ekranlar otomatik açılır ve güvenlik aktif hale gelir. İşinizi her yerden takip edebilirsiniz. Işıklar veya diğer cihazlar açık unutulduğunda ya da sıra dışı bir aktivite gözlemlendiğinde, tüm detaylardan her zaman haberdar olursunuz.

Klinik Ofisi

Akıllı ofis otomasyonunun avantajları, doktorlar ve dişçiler tarafından da keşfedildi. Control4, sağlık çalışanlarına ve hastalara hiç hayal edemedikleri bir rahatlık sağladı. Aydınlatma ve iklimlendirmeyi otomatize ederek enerjiden tasarruf edin. Aydınlatma senaryolarını ihtiyaçlarınıza göre programlayın. İnterkom sistemini kullanarak hemşire ve hastalarla iletişimde kalın. Hastalarınızı iyileşirken eğlenmelerini sağlayın.

Projenize Başlayalım!

Eksiksiz ve modern bir Akıllı Ofis projesi için bizimle iletişime geçin.