Smart Otel Çözümleri

Akıllı Konaklama İle Muhteşem Konuk Deneyimi
5 yıldızlı Smart Otel (Akıllı Otel) konaklama kalitesi Control4 ile bir tık uzağınızda. Konuklar; TV ve müziği, ışıkları, panjurları, oda sıcaklığını, uyandırma seslerini yönetebilir, vale servisi talep edebilir ve daha birçoğunu yapabilirler.

İnşaat öncesi yapılarla, restorasyonu yapılan yapılarla veya eski binalarla uyumlu olan Control4 Konaklama Çözümleri, tamamen genişletilebilirdir ve ilk aşamada tek bir çözüm ile başlanıp sonradan daha fazlasıyla genişletebilirsiniz.

Control4 Smart Hotel Çözümleri ile Dünyanın Her Yerindeki Otelleri Geliştiriyoruz.

Control4 olarak, dünyadaki 10 ülkede 11.0000den fazla otel odasının konuk deneyimini geliştirdik.

Oda Dolu

Odaya giriş yapıldığı anda PMS sistemi odanın durumunu “Dolu” olarak tetikler ve konuklar odalarına gitmeden önce odanın sıcaklığını en uygun seviyeye göre ayarlar.

Kusursuz Karşılama Hizmeti

Konuklar kapıyı açtıklarında “Hoş Geldiniz” senaryosu aktif olur. Perdeler açılır, ışıklar yanar, TV önceden kişiselleştirilmiş karşılama ekranını gösterir ve müzik çalmaya başlar.

Kişiselleştirilebilir Deneyim

Kişiselleştirilebilir deneyim ile konuklarınıza eşsiz ve lüks bir konaklama deneyimi sunarsınız. Konuklar kulakları rahatsız eden bir alarm ya da telefon sesi yerine sabah perdeleri ve TV’de haberleri açan bir “Günaydın” senaryosu programlayabilirler.

Enerji Tasarrufu

Akıllı sensörler konukların odadaki varlıklarını algılar ve buna göre ışıkları açıp kapatarak enerji harcamasını engellemek için termostatları düzenler. Ayrıca tek dokunuşla “Yeşil” butonu konukların çevre dostu ayarlara geçmelerini sağlar.

Akıllı Konaklama

Hali hazır kullandığınız sistem ve servisleri konuklarınıza ayrıcalıklı bir hizmet sunabilmeniz için geliştiriyoruz. Kart okuyucular, kapı kilitleri ve mini barlardan yönetim uygulamalarına kadar 8000’in üzerinde üçüncü taraf ürünlerle entegre olarak çalışıyoruz.

Konaklama Ürünlerinin Perde Arkası

İşlerine yoluna koymaya çalışırken en önemi olanları gözden kaçırmanız mümkündür. Otelin verimli bir şekilde çalışmasını, servis ve bakımlarını Control4 otomasyonu ile geliştirebilirsiniz. Böylelikle, daha önemli konu olan konuklarınızla ilgilenmeye ağırlık verebilirsiniz. Control4 olarak, oteldeki yöneticilere tüm binadaki oda yönetimini sağlayan RMS (uzaktan yönetim sunucuları) yönetici yazılımı geliştirdik. Otelin odalarının ayarlarını kolayca açıp yetkilendirme yapabilirsiniz. Kadronuzla tüm otomasyon sistemini takip ederek bakımını da yapabilirsiniz.

Akıllı Otel Projenize Başlayalım!

Modern, lüks ve ihtişamlı bir Akıllı Otel projesi için bizimle iletişime geçin.