Akıllı Ev ve Akıllı Rezidans Çözümleri

Control4, otellerde Suite Systems çözümleri ile sağladığı konfor ve hizmetleri rezidanslara da “Akıllı Rezidans” olarak taşıdı.
Detaylı ve tam anlamıyla özelleştirilebilen servisler sunan Control4 ile rezidanslarda tüm akıllı ev sistemlerinden (Smart Home) yararlanılması mümkün. 

Aynı Zamanda; Housekeeping Hizmeti, Vale Hizmeti, Kuru Temizleme Hizmeti, Yiyecek ve içecek hizmetleri, Araba Yıkama Hizmeti, Rezidansın sosyal tesislerinde rezervasyon, Bilgi Servisleri, İnternetten hizmet sağlayan şirketlere direkt olarak erişim, Sosyal medya platformlarına erişim gibi servislere Control4 ara yüzleri üzerinden erişilebilir. Control4 Suite System çözümleri ile Rezidans Hizmetlerini konut sahiplerine ulaştırılırken bu hizmetlerin sağlanması için ödenen işletme maliyetleri de minimize edilir.

Control4 Hizmetli Servisleri tüm Hizmet Takip Sistemleri ile kolayca entegre olur. Böylece rezidans sahipleri tarafından talep edile rezervasyon ve benzeri istekler kolayca takip edilir ve yönetilir. Bu servis sayesinde hizmet kalitesi hakkında geri bildirim sorgulanması saplanıldığı gibi işletme için personel tasarrufu sağlanır.

Control4'un Suite System çözümleri ile sunulan hizmetler ve servisler sadece tesiste sunulan hizmetlerle sınırlı kalmaz. IP temelini kullanan yapısı ile internetten hizmet sunan firmaların servislerine de Control4 ara yüzlerinden erişilebilir. Böylece, tesisin hizmet aldığı ya da rezidans sahibinin servis almayı istediği internetten hizmet veren tüm firmalarla iletişim halinde olunur. Control4 ile sadece evinizle değil aynı zamanda bina ve tüm dünya ile iletişimde olabilirsiniz.

Projenize Başlayalım!

Eksiksiz ve modern bir Akıllı Ev/Rezidans Smart Home projesi için bizimle iletişime geçin.