Control4 Akıllı Ev Sistemleri Hakkında

Control4 Akıllı Ev Sistemleri; “Günümüzdeki Smart Home teknolojisi için bir standart olup, herhangi bir konutta mükemmel ev otomasyonunu en iyi tercih haline getiren ilk firmadır.” diyebiliriz. Bu konudaki deneyimimize çok güveniyoruz!

Control4, ev otomasyonu ve akıllı ev sistemleri konusunda önde gelen bir markadır. Şirket, kullanıcıların evlerindeki aydınlatma, ısıtma ve soğutma, güvenlik, ses ve video sistemleri gibi birçok farklı cihazı kontrol etmelerine olanak tanıyan akıllı ev sistemleri ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

Control4, özellikle ev sahipleri için karmaşık olan akıllı ev teknolojisini kullanımı kolay bir arayüzle sunarak, evlerini daha akıllı ve konforlu hale getirmelerine yardımcı olur. Ayrıca, akıllı ev sistemlerini yüksek kaliteli ve güvenilir donanımlarla destekleyerek, müşterilerine uzun vadeli ve sürdürülebilir bir çözüm sunar.

Control4 ayrıca, müşterilerine evlerini uzaktan kontrol etmelerine olanak tanıyan mobil uygulamalar, akıllı hoparlörler ve diğer cihazlar gibi bir dizi farklı entegrasyon seçeneği sunar. Bu sayede, kullanıcılar evlerindeki cihazları herhangi bir yerden kontrol edebilir ve programlayabilirler.

Sonuç olarak, Control4 ev sahipleri için akıllı ev sistemleri ve çözümleri sunan önde gelen bir markadır. Şirketin kullanımı kolay arayüzü, yüksek kaliteli donanımı ve uzaktan erişim seçenekleri, müşterilerin evlerini daha akıllı ve konforlu hale getirmelerine yardımcı olur.

Akıllı Ev Sistemleri Maceramız

2003’ten günümüze, yaşamı kolaylaştırmak için, hem yeni hem de mevcut ev elektronik sistemlerini tek dokunuşla kontrol etme rahatlığını sağlayan ve piyasadaki lider elektronik ürünlerin birbirleriyle uyumlu çalışmasına imkan veren Control4; konfor, rahatlık, eğlence ve iç huzuru dünyanın her yerindeki konut sahiplerine sağlar.

Control4’un kullanımı kolay donanım ve yazılım ürünleri, konut içinde ve internetle desteklenen uzaktan kumanda teknolojisiyle; ev sineması, müzik, akıllı aydınlatma, iklimlendirme ve güvenlik kontrollerini sağlar.

Control4, kablolu ve kablosuz otomasyon ürünleri üreterek konfor, uyumluluk, güvenlik, ve tasarrufu herkese sunabilir. 

Control4’un kablosuz ürünleri detaylı veya yüksek ücretli yeniden yapılandırmaya gerek duymadan kısa süre içinde kurulabilir.

Müşterilerimiz, Control4 akıllı ev sistemlerini özel yaşamlarına uyarlayabilir ve ürünlerin tekil kullanımı sayesinde en küçükten başlayarak zamanla sistemlerine yeni ürünler ekleyebilirler.

Control4 ürünleriyle; video, ses, aydınlatma ve iklimlendirmeyi kolay bir kullanımlı bir sistemde birleştirerek mükemmel çözümler sunar.

2016 CES Innovation Awards

Onur Ödülü: 4K UHD Video Distribution Switch

2015 Electronic House Home of the Year Winner

7 Kategori Proje Ödülleri Birincisi

2015 CEPro Marka Analizi

Tüm Ev Otomasyonunda En İyi Marka, Çok Odalı Ses, HVAC / Enerji / Akıllı Şebeke Yönetimi ve Erişim Kontrolü

2014 CEDIA Best New Product Winner

Olası Satış Yaratma (Platin)

2013 CEPro Best Winner

Kablosuz Aydınlatma

2012 CEPro Quest for Quality

Teknik Destek (Altın)

0 +
Yıllık Deneyim
0 +
Endüstriyel Ödül
0 +
Devasa Proje Portföyü
0 +
Çözüm Ortağı

Smart Home (Akıllı Ev) Proje Referanslarımız

Rezidanslardan plazalara, villalardan malikanelere ve köşklere, otellerden yatlara, showroomlara… Tamamladığımız ve gurur duyduğumuz harika Smart Home (Akıllı Ev) projelerimizden bazılarına aşağıda göz atabilirsiniz.

Akıllı Konutlar

Akıllı Ev kavramı, sadece ev olarak düşünülerek kısıtlanmamalı! Apartman ve rezidans dairesi, villa, malikane, köşk, yalı, plaza, otel veya tüm tatil köyü, ofis, restoran, showroom, mega yat, tekne ve gemi gibi pek çok alanda Akıllı Ev Sistemlerimizi kullanabilmenizi ve geleceğin teknolojisinin keyfini her yerde yaşamanızı sağlayabiliriz. 

Ürünlerimiz

Aşağıdaki ürün skalasıyla konutunuzun eğlence, konfor, rahatlık, aydınlatma, iklimlendirme ve güvenlik gibi çok önemli özellikleriniz size en uygun şekilde yapılandırıyoruz.
Böylece konutunuzda geleceğin Akıllı Ev Sistemlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Markalarımız

Projelerimizde aşağıda gördüğünüz, dünya çapında kalitesini ispatlamış üçüncü taraf markaların ürünlerini, hepsi birbiriyle entegre olarak kullanıyoruz.

Çözümlerimiz

Hangi konut olursa olsun aşağıdaki Akıllı Ev ürünlerimizi kullanarak her türlü mekana uygun çözümler sunabiliyoruz.
Sizin tek yapmanız gereken, konutunuzda bu ürünlerle sağlanan lüks, konfor ve rahatlığın keyfini çıkarmak. 

Haydi projenize başlayalım!

Bu gördüğünüz harika projelere benzer bir akıllı ev projesi yapmak için bizimle hemen irtibata geçin ve fiyat teklifi alın!