Akıllı Ev ve Rezidans Çözümleri

Control4, otellerde Suite Systems çözümleri ile sağladığı konfor ve hizmetleri Rezidanslara da taşıdı. Detaylı ve tam anlamıyla özelleştirilebilen servisler sunan Control4 ile rezidanslarda tüm Akıllı Ev olanaklarından yararlanılması mümkün.

Aynı Zamanda; House keeping Hizmeti, Vale Hizmeti, Kuru Temizleme Hizmeti, Yiyecek ve içecek hizmetleri, Araba Yıkama Hizmeti, Rezidansın tesislerinde rezervasyon (Golf, Tenis, Spa vb.), Bilgi Servisleri (Hava durumu, yol durumu, nöbetçi eczaneler, havaalanı vb.), İnternetten hizmet sağlayan şirketlere direkt olarak erişim, Sosyal medya platformlarına erişim gibi servislere Control4 ara yüzleri üzerinden erişilebilir. Control4 Suite System çözümleri ile Rezidans Hizmetlerini konut sahiplerine ulaştırılırken bu hizmetlerin sağlanması için ödenen işletme maliyetleri de minimize edilir.

Control4 Concierge hizmerleri tüm Hizmet Takip Sistemleri ile kolayca entegre edilebilmektedir. Böylece Rezidans sahipleri tarafından talep edile rezervasyon ve benzeri istekler kolayca takip edilir ve yönetilir. Bu servis sayesinde hizmet kalitesi hakkında geri bildirim sorgulanması saplanıldığı gibi işletme için personel tasarrufu sağlanır.

Control4 Suite System çözümleri ile sunulan hizmetler ve servisler sadece tesiste sunulan hizmetler sınırlı kalmaz. IP (İnternet Protokolü) temelini kullanan yapısı ile internetten hizmet sunan firmaların servislerine de Control4 ara yüzlerinden erişilebilir. Böylece, tesisin tesisin hizmet aldığı ya da rezidans sahibinin servis almayı istediği internetten hizmet veren tüm firmalarla erişim halinde olunur. Control4 ile sadece evinizle değil aynı zamanda bina ve tüm dünya ile iletişimde olabilirsiniz.

Akıllı Ev / Rezidans Projenize Başlayalım!

Eksiksiz ve modern bir akıllı ev/rezidans Smart Home projesi için bizimle iletişime geçin.