Smart Home Projesi Referanslarımız

Rezidanslardan plazalara, villalardan malikanelere ve köşklere, otellerden yatlara, showroomlara… Tamamladığımız ve gurur duyduğumuz harika Smart Home (Akıllı Ev) projelerimizden bazılarına aşağıda göz atabilirsiniz.

Akıllı Konutlar

Akıllı ev kavramı, sadece ev olarak düşünülerek kısıtlanmamalı! Apartman ve rezidans dairesi, villa, malikane, köşk, yalı, plaza, otel veya tüm tatil köyü, ofis, restoran, showroom, mega yat, tekne ve gemi gibi pek çok alanda akıllı ev sistemlerimizi kullanabilmenizi ve geleceğin teknolojisinin keyfini her yerde yaşamanızı sağlayabiliriz. 

Ürünlerimiz

Aşağıdaki ürün skalasıyla konutunuzun eğlence, konfor, rahatlık, aydınlatma, iklimlendirme ve güvenlik gibi çok önemli özellikleriniz size en uygun şekilde yapılandırıyoruz.
Böylece konutunuzda geleceğin akıllı ev sistemlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Markalarımız

Projelerimizde aşağıda gördüğünüz, dünya çapında kalitesini ispatlamış üçüncü taraf markaların ürünlerini, hepsi birbiriyle entegre olarak kullanıyoruz.

Çözümlerimiz

Hangi konut olursa olsun aşağıdaki akıllı ev ürünlerimizi kullanarak her türlü mekana uygun çözümler sunabiliyoruz.
Sizin tek yapmanız gereken, konutunuzda bu ürünlerle sağlanan lüks, konfor ve rahatlığın keyfini çıkarmak. 

Haydi projenize başlayalım!

Bu gördüğünüz harika projelere benzer bir akıllı ev projesi yapmak için bizimle hemen irtibata geçin ve fiyat teklifi alın!