Akıllı Ev Markalarımız

Control4 olarak; projenizi oluşturacak en kaliteli üçüncü taraf akıllı ev markaları ile entegre çalışırız. Böylece; size en mükemmel Smart Home deneyimini sunarız. Her marka, kendi kategorisinde dünya markasıdır ve en ideal akıllı ev projeleri için dünya standartlarıdır.

Akıllı Ev Ürünleri

Bu markalar yelpazesi altında; en kaliteli video, müzik, akıllı aydınlatma, iklimlendirme, intercom ve güvenlik ürünleri yer almaktadır. Konutunuz için en uygun ürün kombinasyonu ile geleceğin teknolojisinin keyfini çıkarın !

Akıllı ev markalarıyla en kaliteli çözümler Control4'da !

Dünyaca kendini ispatlamış bu markalar, akıllı ev projelerimiz için ideal çözümlerin temelini oluşturur. Böylece müşterilerimizin için kaliteli akıllı ev, rezidans, villa, malikane, otel, plaza, ofis ve yat çözümlerini sunabiliyoruz.

Akıllı Ev Markaları Referanslarımız

Akıllı Ev (Smart Home) projelerimizde her zaman en kaliteli Smart Home markaları ile entegre çalışarak müşterilerimize en kaliteli akıllı ev deneyimini sunmak misyonumuzdur. Aşağıdaki referans projelerimizi inceleyip hayalinizdeki proje için fikirler edinebilirsiniz. Daha sonrası bizimle iletişim geçip sizin için en uygun teklifi alabilirsiniz.

Bu akıllı ev markalarıyla projenizi oluşturmaya başlayalım!

Bu gördüğünüz dünyaca ünlü markaların ürünlerini kombine edip size özel, eksiksiz ve modern bir Smart Home tasarımı yapabiliriz. İletişim formumuzu doldurup bize ulaşın!